فوتوسینکس (Photocinex) برند تجهیزات تخصصی عکاسی و فیلمبرداری در آذرماه ۱۳۹۳ تاسیس شد.

این مجموعه با شناخت کامل از خلاءهای متعدد موجود در حیطه ابزارهای تخصصی و حرفه ای فیلمبرداری و عکاسی در کشور با اتخاذ رویکردی تخصصی و دانش مدار، اقدام به تامین تجهیزات موردنیاز برای فیلمبرداران، عکاسان و جامعه هنرمندان حرفه ای نموده است. اخذ نمایندگی تولیدکنندگان معتبر تجهیزات تراز اول فیلمبرداری و عکاسی در جهان، یکی از اصول مهم در بیانیه فوتوسینکس در کانون پیشرفت این گروه قرار گرفته که این مهم کلید دستیابی به جایگاه تامین کننده مطمئن و تراز اول این اقلام در کشور است.

فوتوسینکس در حال حاضر نمایندگی فیلترهای عکاسی و فیلمبرداری Cokin، فیلترهای عکاسی و فیلمبرداری NiSi، سه‌پایه‌های عکاسی و فیلمبرداری Redged، (تجهیزات اپتیک Kenko-Tokina/Gizmon شامل دوربین‌های تک‌چشمی، دو‌چشمی، فیلترها، لنز و ...) را در اختیار دارد.

فوتوسینکس وارد کننده جمعی از برترین تجهیزات تخصصی عکاسی و فیلمبرداری از جمله دوربین‌های تصویربرداری Sony، سه‌پایه‌های تصویربرداری Manfrotto، لنزهای سینمایی Zeiss، تجهیزات تصویربرداری حرکتی (استابلایزر) Glidecam، تجهیزات تصویربرداری هوایی DJI و ... نیز می‌باشد و در این راستا با نمایندگی‌های رسمی و معتبر این برندها در کشورهای دیگر همکاری گسترده‌ای دارد.

  • فوتوسینکس را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

    محصولات فوتوسینکس در شبکه‌های مختلف اجتماعی به طور مفصل معرفی می‌شوند. آخرین محصولات معرفی شده در دنیا و مشخصات فنی مربوط به محصولات را می‌توانید از طریق این شبکه‌ها دنبال کنید.
  • راهنمای خرید آنلاین ار فروشگاه

    وب‌سایت فوتوسینکس به منظور خرید مستقیم محصولات اراپه شده توسط این برند ایجاد شده است. اگر فکر می‌کنید نیاز به کمک یا راهنمایی دارید، میتوانید با تماس با شماره ۲۲۶۵۹۹۳۵ از همکاران فوتوسینکس کمک بگیرید.